PupiLove Targi w Krakowie i Adopcje Malamutów

Dzięki uprzejmości Organizatorów, 18 lipca 2021 r., mogliśmy stać się częścią Pupilovych Targów w Krakowie – Za co pięknie dziękujemy, bo było FANTASTYCZNIE!
Jakże było miło w końcu poczuć trochę normalności, spotkać się twarzą w twarz z miłośnikami psów, poczuć świetną atmosferę danego miejsca i stać się częścią tej atmosfery. Dziękujemy za cudne rozmowy, za uśmiechy, za serdeczność, za możliwość poznania i wymyziania Waszych wspaniałych zwierzaków.


Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością, naszymi podopiecznymi i adopcjami psów w ogóle. A przede wszystkim najpiękniej jak umiemy dziękujemy za Waszą hojność! Dzięki osobom, które odwiedziły nasze stoisko i postanowiły wrzucić kilka złotych do puszek, nasi podopieczni są bogatsi o całe 1940zł (zbiórka publiczna 2014/507/OR). To naprawdę solidny zastrzyk gotówki dla naszych futrzaków!

I moglibyśmy tak dziękować i dziękować w nieskończoność… Zatem, podsumowując: WIELKIE DZIĘKI ZA TEN WSPANIAŁY DZIEŃ i zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji na FB

Ekipa Adopcji Malamutów