Walczymy o zwierzakobus! Pomożecie?

ZWIERZAKOBUS – DAR DLA SKRZYDLATYCH I MALAMUCICH PROSTO Z NIEBA!

Od samego początku działalności naszej Fundacji w transporcie zwierzaków posiłkujemy się naszymi prywatnymi samochodami. Często już „normalni” ludzie boją się do nich wsiadać. Często nie mamy miejsca na dodatkowego pasażera.

Naszymi samochodami zrobiliśmy już tysiące kilometrów po niemal całej Polsce przewożąc zwierzaki ze schronisk do hoteli, do domów tymczasowych aż w końcu do domów stałych. Wizyty w lecznicach, przewożenie darów, karmy, leków, to nasza codzienność. Bywało też tak, że samochody padały nam w drodze i kończyły na lawetach, a my ze zwierzakami kontynuowaliśmy drogę w autach zastępczych (warto mieć dobre ubezpieczenie 🙂 ) lub w autach przyjaciół, na których pomoc też nierzadko możemy liczyć!

Moglibyśmy Was tutaj zasypać setkami zdjęć z drogi… Są na Facebooku. 🙂
Podróże z naszymi podopiecznymi, to kawał naszej historii, niespodziewanych przygód,  wydarzeń takich, jakich nie wymyśliłby najlepszy scenarzysta filmowy. Nasze podróże, to też poznawanie genialnych ludzi. ale i takich, z którymi nie chciałoby się mieć nigdy do czynienia. Najtrudniejsze są sytuacje, kiedy odbieramy zwierzęta z koszmarnych warunków, kiedy zabieramy psa ze schroniskowego kojca lub takiego, który całe życie spędził na krótkim łańcuchu  i potem jeszcze musimy przekonać go, że podróż z nami naprawdę da się przeżyć, że mu nie zagrażamy. 
Bezpieczne przewożenie psów jest bardzo ważne. Czasami najważniejsze i rezygnujemy z osobistego transportu naszymi samochodami.. Zdarza się tak, że szukamy pomocy kogoś, kto ma przygotowany samochód do przewozu psów. Najczęściej odpłatnie.

Może to czas, aby Skrzydlaty Pies mógł poszczycić się nowym wypasionym, dobrze przygotowanym do transportu zwierząt i bardzo potrzebnym Skrzydlatym Busem? 

Jeśli zechcesz nam w tym pomóc, to będziemy CI ogromnie wdzięczni. Im więcej osób wpłaci nawet najmniejszą darowiznę, tym większa szansa dla nas na zwierzakobus.
W tej akcji nie chodzi o to, by zebrać jak najwięcej pieniędzy, tutaj chodzi o to, aby jak najwięcej osób wsparło naszą skarbonkę.

Najpiękniej jak umiemy dziękujemy za każde wsparcie, kłaniamy się w pas wszystkim, dzięki którym pomaganie bezdomniakom jest łatwiejsze.
Już wiele, wiele razy przekonaliśmy się, że mamy wokół siebie mnóstwo wspaniałych ludzi, dzięki którym niemożliwe stawało się realną pomocą zwierzęciu w potrzebie.


Dziękujemy
Kaśki & Ekipa Fundacji Skrzydlaty Pies i Adopcji Malamutów