INFORMACJA DLA WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW I DARCZYŃCÓW

Jesteście bardzo ważną częścią naszego fundacyjnego życia!
Dzięki Waszemu wsparciu my możemy więcej!
Dzięki Wam możemy utrzymywać naszych podopiecznych w hotelach, możemy diagnozować, leczyć, odpowiednio żywić, no i – to co lubimy najbardziej – dogadzać futrzakom na wszystkie sposoby.
Dlatego kolejny raz przypominamy Wam, że Adopcje Malamutów od 1 marca 2019 roku stały się częścią Fundacji Skrzydlaty Pies z siedzibą w Bukownie, od tego też czasu wszyscy dotychczasowi podopieczni Fundacji Adopcji Malamutów (FAM) z siedzibą w Poznaniu przeszły pod opiekę Fundacji Skrzydlaty Pies i jeśli chcecie, aby Wasze wsparcie trafiało do wybranego psa, musicie pamiętać o tym, by swoje wsparcie kierować na odpowiednie konto bankowe.
Niestety, przelewając darowizny na konto Fundacji Adopcje Malamutów (FAM) z siedzibą w Poznaniu nie wspieracie naszych podopiecznych. Wasze pieniądze trafiają na konto innej organizacji, której działalność jest niezależna i nie związana z naszą działalnością a my, jako Adopcje Malamutów Fundacji Skrzydlaty Pies nie mamy żadnego wpływu na losy Waszych darowizn.

↘️Nasze konto bankowe↙️
Fundacja Skrzydlaty Pies
ul. Kolejowa 4
32 – 332 Bukowno
ING BANK ŚLĄSKI
98 1050 1100 1000 0090 8055 2160
Tytuł przelewu: darowizna WO imię psa

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz uzyskać więcej informacji na temat wirtualnej adopcji, zweryfikować swoje darowizny, zapraszamy do kontaktu:
Karolina tel. +48 728 549 056
Kasia tel. +48 606 962 357
kontakt@adopcjemalamutow.com

Przypominamy również, że Fundacja Skrzydlaty Pies jest Organizacją Pożytku Publicznego, której można przekazywać 1% podatku.
Jeśli chcecie, aby Wasz 1% podatku trafił na konto Adopcji Malamutów, pamiętajcie, aby w celu szczegółowym wypisać: MALAMUTY

KRS: 0000406555
CEL SZCZEGÓŁOWY: MALAMUTY

Kolejny raz serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Wirtualnym Opiekunom za hojność i ogromne serca dla malamucich sierot, które oprócz nas nie mają nikogo.
🐾Wolontariusze Adopcji Malamutów 🐾