Tak źle jeszcze nie było!

‼️ MAMY DŁUGI ‼️
https://pomagam.pl/mamydlugi

Napiszemy krótko – tak źle z naszymi finansami jeszcze nie było. Wiemy, że nikomu obecnie nie jest łatwo, bo i pandemia, i galopująca inflacja, i ten koszmar w Ukrainie… W naszych portfelach mamy coraz mniej pieniędzy, wszystkie usługi i towary drożeją – błędne koło.
A w tym wszystkim są nasi podopieczni w 100% uzależnieni od nas. Bez nas nie mają nikogo, nie mają szans na dalsze godne życie.
Nawet nie chcemy myśleć, co będzie w momencie, kiedy stan naszego konta pokaże 00,00. Bez uregulowania zaległości i pozyskania środków na opłacenie faktur, które spłyną za 3 tygodnie NIE BĘDZIEMY W STANIE DZIAŁAĆ DALEJ.

Nie wybrniemy z tego bez Waszej pomocy. Nie jesteśmy w stanie już pomagać, bo zwyczajnie nie mamy za co…
Do uregulowania za poprzedni miesiąc zostało 1100 zł, nie mamy takich pieniędzy. Za 3 tygodnie wpłyną faktury za hotele, w których mieszkają nasze psy – ok 6000 zł.
Skąd mamy wziąć tą kwotę, gdy na koncie mamy 15,43 zł?
To tylko hotele, a za co mamy opłacić przyszłe faktury od weterynarzy? Jesteśmy zmuszeni BŁAGAĆ Was o pomoc. Bardzo byśmy chcieli zebrać większą kwotę, by chociaż przez moment nie martwić się o pieniądze na leczenie zwierząt.
Adopcje przed wakacjami zwolniły, a potrzebujących zwierząt wciąż przybywa. bierzemy na swoje barki więcej niż jesteśmy w stanie udźwignąć. Myślimy, że stan naszego konta pokazuje dobitnie skale naszego problemu. By ruszyć dalej, by nie martwić się o faktury, które zaraz do nas spłyną potrzebujemy co najmniej 10 tys
🙏🆘BŁAGAMY!
Pomóżcie nam znów stanąć na nogi – nie dla nas, a dla nich!
Prosimy w imieniu tych okrutnie skrzywdzonych przez człowieka psów!
Nie zostawiajcie nas z tym samych…

https://pomagam.pl/mamydlugi
➡️ Fundacja Skrzydlaty Pies
ul. Kolejowa 4

32 – 332 Bukowno
ING BANK ŚLĄSKI
98 1050 1100 1000 0090 8055 2160
Tytuł przelewu: darowizna długi

Dziękujemy – malamucia ekipa